salonfeliz.pl

Plakat spotkania dla kobiet w gabinecie kosmetycznym feliz

kobiece spotkanie w salonie kosmetycznym feliz

Kochani! Pragniemy, by Feliz nie było tylko salonem urody, ale również wyjątkowym miejscem spotkań kobiet w którym wspólnie spędzimy wiele miłych chwil. „Spotkania Feliz” to cykliczne bezpłatne wydarzenie, na którym poprowadzimy dla Państwa warsztaty zarówno z zakresu pielęgnacji skóry jak również wizażu. Każde spotkanie będzie dotyczyło innej tematyki dlatego warto odwiedzać nas regularnie.

Już w najbliższą sobotę – 5 sierpnia o 17:00 zapraszamy na nasze pierwsze spotkanie!

W trakcie naszego spotkania uraczymy Państwa pysznym słodkim cateringiem, lampką proseco oraz wyśmienita kawą, która zapewne już Państwo dobrze znają 🙂

Będą mogli Państwo również skorzystać z zabiegu pokazowego oraz swobodnie porozmawiać z kosmetologiem, który będzie przez cały czas do dyspozycji.

kobiece spotkanie feliz - program wydarzenia

Program najbliższego spotkania

  • Godz. 17:00 – pokaz makijażu dla cery dojrzałej. Pokażemy Państwu najczęstsze błędy makijażowe i sposoby jak ich uniknąć. Porozmawiamy o Waszych makijażowych trudnościach i zaprezentujemy makijaż dzienny krok po kroku.
warsztaty makijażu dla cery dojrzałej - plakat
  • Od godziny 17:00 – zabiegi pokazowe Vacum shape (obowiązują zapisy). W tych godzinach mogą Państwo skorzystać z bezpłatnego zabiegu pokazowego, zapoznać się z urządzeniem oraz porozmawiać z kosmetologiem o jego niesamowitych możliwościach.
  • Od godziny 17:00 – bezpłatne konsultacje kosmetologiczne – Martyna będzie do Państwa dyspozycji do godziny 20 i udzieli odpowiedzi na pytania z zakresu pielęgnacji.

Zapraszamy serdecznie 5 sierpnia o godzinie 17:00
Do zobaczenia w Feliz!

tel: 535 853 519
Gdynia, ul.Stefana Batorego 23