salonfeliz.pl

Poznaj nasze zabiegi

laserowe usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego

Jeśli szukasz bezpiecznego i sprawdzonego sposobu na usunięcie tatuażu lub makijażu permanentnego to Salon Urody Feliz w Gdyni jest miejscem, które naprawdę warto odwiedzić. Nie zgadzamy się ze stwierdzeniem, że tatuaż lub makijaż permanentny musi być pamiątką na całe życie, a nasz zespół kosmetologów pomoże skutecznie pozbyć się trapiącego Cię zmartwienia. Umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się co możemy zrobić właśnie dla Ciebie.

Zabieg laserowego usuwania tatuażu w Gdyni

Jak działa laserowe usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego?

Zabieg wykonywany jest za pomocą lasera neodymowo – yagowego Q – SWITCH. Działanie lasera oparte jest na wysyłaniu ultrakrótkich impulsów świetlnych o wysokiej energii, w konsekwencji których mamy do czynienia z efektem fotoakustycznym. Świetlna fala uderzeniowa gromadzi się w miejscu występowania barwnika i rozkłada go na małe cząsteczki. Z czasem rozbite cząsteczki pigmentu zostają wydalone podczas procesów metabolicznych. Wykorzystywane soczewki wytwarzają monochromatyczne, długo pulsujące światło laserowe o długości fali 532 i 1064 nm – dzięki czemu można usunąć czarny lub kolorowy pigment. Co ważne, laser neodymowo yagowy oddziaływuje jedynie na barwnik, nie uszkadzając skóry dookoła, dlatego jest w pełni bezpieczny w stosowaniu. Usuwanie tatuażu za pomocą lasera neodymowo yagowego jest skuteczne, jednak jednocześnie jest również nieprzyjemne, przez co klient może odczuwać dyskomfort.

usuwanie tatuażu przy użyciu lasera

ile zabiegów laserowego usuwania tatuażu i makijażu należy wykonać?

W przypadku dużych tatuaży zalecane jest wykonywanie zabiegów etapami, gdyż każdy z nich wymaga cierpliwości. Laser neodymowo yagowy Q SWITCH do usuwania tatuażu i makijażu permanentnego sprawia, że zmiany pigmentowe poddawane naświetlaniom ulegają stopniowemu rozjaśnieniu. Liczba zabiegów niezbędnych do osiągnięcia satysfakcjonujących efektów uzależniona jest od rodzaju pigmentu, głębokości wprowadzania, sposobu wykonania oraz reakcji organizmu na działanie lasera. Zabiegi można wykonywać co 6 tygodni. Zapraszamy na bezpłatną konsultację.

efekty laserowego usuwania tatuażu i makijażu permanentnego

efekt laserowego usuwania tatuażu po 1 zabiegu

Laserowe usuwanie tatuażu – efekt po 1 zabiegu

efekt laserowego usuwania tatuażu po 4 zabiegach

Laserowe usuwanie tatuażu – efekt po 4 zabiegu

efekt laserowego usuwania makijażu permanentnego

laserowe usuwanie makijażu permanentnego – efekt po serii zabiegów

efekt laserowego usuwania tatuażu na dłoni

efekt po serii zabiegów

Czas trwania zabiegu: od. 30 minut (długość zabiegu uzależniona jest od obszaru skóry poddawanej terapii)

Laserowe usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego - Cennik

Laserowe usuwanie tatuażu

od 150 zł

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego

290 zł

Cena zabiegu uzależniona jest od wielkości obszaru skóry poddawanej terapii. Umów się na bezpłatną konsultację w gabinecie kosmetycznym Feliz – Gdynia. Zapraszamy.