salonfeliz.pl

Poznaj nasze zabiegi

Lifting luksusowy

Zabieg, który nawilża, odżywia i napina skórę. Dzięki wykorzystaniu takich energii jak prądy TENS, EMS i fal radiowych dochodzi do intensywnej stymulacji włókien kolagenowych i elastyny. Już bezpośrednio po zabiegu zauważysz bardziej jędrną skórę oraz mniejsze zmarszczki w okolicy twarzy szyi i dekoltu.

masaż twarzy w liftingu luksusowym

Jak działa lifting luksusowy?

Zabieg zaczynamy od etapu oczyszczenia i nawilżenia skóry – oxybrazji. Etap ten również intensywnie odświeża oraz dotlenia skórę.

Drugim i trzecim krokiem jest etap przeciwzmarszczkowy – nożyczki liftingujące i fale radiowe. Najpierw za pomocą nożyczek liftingujących stymulujemy mięśnie za pomocą prądów dobranych indywidualnie do skóry – TENS, EMS, mikroprądy, bio mikroprądy oraz prąd biostymulujący. Już bezpośrednio po zabiegu zauważysz lepsze napięcie skóry i podkreślony owal twarzy. Następnie wykonujemy zabieg z użyciem fal radiowych, podczas którego dochodzi do stymulacji włókien kolagenowych. Dodatkowo urządzenie posiada funkcje vacum i lasera podczerwonego, które zwiększają działanie fal radiowych oraz poprawiają pracę układu limfatycznego zmniejszając opuchnięcie skóry. Zabieg niweluje efekty starzenia się skóry, poprawia jej gęstośc oraz zmniejsza zmarszczki.

Następnym etapem jest wprowadzenie składników aktywnych za pomocą sonoforezy. Indywidualnie dobrana ampułka pozwoli na odpowiednie odżywienie skóry.

Na koniec nakładamy nawilżającą maskę algową oraz wmasowujemy krem.

Cały zabieg jest bardzo przyjemny, więc oprócz efektu liftingu i napięcia skóry będziesz również zrelaksowana/ y!

nożyczki liftingujące

kiedy polecamy wykonywać lifting luksusowy?

Lifting luksusowy polecamy wykonać jako zabieg bankietowy przed imprezą lub ważnym wydarzeniem lub w serii by na dłużej utrzymać efekty.

efekty liftingu luksusowego?

  • ujędrnienie skóry
  • poprawa napięcia i lifting twarzy, szyi i dekoltu
  • spłycenie zmarszczek
  • stymulacja włókien kolagenowych i elastyny
  • poprawa owalu twarzy
  • nawilżenie i odżywienie skóry

Czas trwania zabiegu: ok. 120 minut

Zabiegi bankietowe - Cennik

Lifting luksusowy

440 zł

(oxybrazja, nożyczki liftingujące 20 min, fale radiowe 30 min, sonoforeza, algi)