salonfeliz.pl

Poznaj nasze zabiegi

masaż Twarzy Vacum

Masaż twarzy Vacum – Facial Cupping, czyli masaż z użyciem baniek chińskich, to technika, która odżywia i rewitalizuje skórę, przynosząc jej naturalne piękno. Wykorzystuje ona delikatne bańki silikonowe, które poprzez delikatne zassanie powierzchni skóry stymulują krążenie krwi, redukują opuchliznę oraz wspomagają odnowę komórkową. Stres, nieprzespane noce powodują napięcia mięśni i obrzeki twarzy- dobrym rozwiązaniem jest masaż vacum, który ma działanie relaksacyjne.

masaż twarzy Vacum przy użyciu baniek chińskich

jak działa masaż Twarzy Vacum?

Metoda masażu twarzy Vacum – facial cupping przy użyciu baniek chińskich doskonale poprawia przepływ limfy, przyspiesza metabolizm komórek, co wpływa na lepszą aktywność mięśni twarzy oraz znaczącą poprawę napięcia skóry. Już po jednym zabiegu twarz staje się wyraźnie bardziej gładka i zrelaksowana. Masaż wykonujemy za pomocą sylikonowych baniek chińskich, które nie powodują siniaków. Podczas zabiegu przemasowujemy skórę twarzy, szyi i dekoltu z mniejszym lub większym naciskiem.

efekty po serii masaży Vacum?

Efekty Po Serii Zabiegów masażu twarzy bańką chińską:

  • Poprawa Jędrności i Elastyczności Skóry: Stymulacja kolagenu i elastyny sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna.
  • Redukcja Zmarszczek i Linii Mimicznych: Facial Cupping pomaga w redukcji widoczności zmarszczek i linii mimicznych, przywracając młodszy wygląd.
  • Działanie Relaksacyjne: Masaż vacum z użyciem baniek chińskich to nie tylko relaks dla ciała, ale także dla umysłu. Pomaga on zwalczyć napięcia mięśniowe i redukuje obrzęki twarzy, przywracając naturalną równowagę.
  • Poprawa cyrkulacji krwi,
  • Poprawa napięcia skóry.

dla kogo jest masaż Vacum?

Zabieg masażu Vacum jest idealny dla osób poszukujących naturalnych metod poprawy wyglądu skóry. Jest bezbolesny, delikatny i skuteczny, co sprawia, że nadaje się dla wszystkich rodzajów skóry.

bezpieczne wykonanie

Zabieg wykonywany jest za pomocą delikatnych, silikonowych baniek chińskich, które nie pozostawiają siniaków. Specjalnie przystosowany masaż obejmuje obszar twarzy, szyi oraz dekoltu, dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Masaże Twarzy - Cennik

Masaż KOBIDO

300 zł

Masaż twarzy 30 minut

100 zł

Masaż limfatyczny 20 minut

140 zł

Masaż Vacum 20 minut

100 zł

Masaż Vacum z masażem klasycznym 45 minut

150 zł

Touch therapy

200 zł

(refleksoterapia twarzy)