salonfeliz.pl

Poznaj nasz zespół

Joanna - Manager, wizażystka

make-up artist Joanna

Od lat ceniony manager i wizażystka klinik kosmetologicznych w Gdyni. Joanna zajmuje się marketingiem już od ponad 10 lat. Swoje pierwsze kroki w branży reklamowej stawiała w Onet.pl, a pasja do wykonywania makijażu na stałe związała ją z branżą beauty, gdzie mogła realizować się nie tylko jako szef zespołu i marketingowiec, ale również wizażystka. Na co dzień Asia stara się zachować balans między rolą kierownika zespołu kosmetologów i kosmetyczek, a zamiłowaniem do makijażu z powodzeniem łącząc obie profesje. Jest pomysłodawcą wielu projektów na terenie Trójmiasta m.in akcji charytatywnych, dni kobiet, akcji zwiększających świadomość ryzyka zachorowania raka piersi.

Asia przede wszystkim nie boi się wyzwań, a jej pomysły na ciągły rozwój naszej firmy nie kończą się .

Na co dzień Joanna jest ciepłą, empatyczną osobą, ale również taką, która potrafi zarządzać wieloosobowym zespołem. Prowadzi szkolenia z dziedziny sprzedaży, opieki nad klientem oraz podnoszenia jakości usług. Dla Asi najważniejsza jest druga osoba, bez względu czy to klient czy pracownik zawsze zadba by czuła się dobrze.

makijaż w wykonaniu Joanny

Od zawsze miłością Asi był makijaż, którym zajmuje się również w salonie urody Feliz-Gdynia. Wykonuje makijaż m.in. biznesowy, sceniczny, ślubny oraz różnego rodzaju charakteryzacje. Sukcesami w branży wizażu były kontrakty na planach teledysków i sesji zdjęciowych. Zapraszamy do zapoznania się z pracami Joanny na dedykowanej stronie naszej firmy.

Obserwuj Joannę w social mediach