salonfeliz.pl

1 urodziny salonu kosmetycznego - feliz

Urodzinowy Konkurs salonu Kosmetycznego Feliz

Urodziny Feliz! 

To już rok! Dziękujemy Wam za zaufanie i cieszymy się, że nowa lokalizacja tak bardzo przypadła Wam do gustu. 

Przez ten rok tak dużo się wydarzyło, m.in zostaliśmy partnerem miasta Gdynia i świętowaliśmy z Wami jej 97 urodziny, pojawiliśmy się na małym (TVP) jak i dużym ekranie (kino Helios) ❤️ aż dwa razy napisał o nas ekspres biznesu ⭐️ wsparliśmy również małą Zosię w walce z chorobą – udało się! Zosia jest już po kuracji najdroższym lekiem świata! 

Ogromna radość sprawia nam dalsza możliwość rozwijania się dla Was, odbywamy liczne szkolenia, wyposażamy nasz gabinet w najnowocześniejsze urządzenia – mamy ich już 19! Rozbudowujemy naszą ofertę by sprostać oczekiwaniom każdej z Was i świadczyć dla Was usługi na najwyższym poziomie! 

urodziny feliz - konkurs

Z okazji urodzin przygotowaliśmy dla was konkurs! 

Skorzystaj z dowolnego zabiegu kosmetycznego w dniach 1.07-8.07 i weź udział w losowaniu aż trzech nagród. Nagroda główna to bon do wykorzystania na usługi naszego salonu urody o wartości aż 1000 PLN, do wygrania są również 2 bony po 500 zł. 

To nie koniec niespodzianek! Obserwuj nasz profil na Facebooku, tam tez pojawi się niebawem konkurs z ciekawymi nagrodami! M.in radiofrekwencja mikroigłowa, hifu, maderoterapia i wiele innych. 

W dniu 6.07 zapraszamy na tort, lampkę prosecco i pyszną kawę! 

Świętuj razem z nami i ser feliz!